Projekt  2022

Přirozený sportovní vývoj sportujících dětí a mládeže HC PZ Kladno

hrazeno z prostředků Středočeského fondu sportu a volného času

Na jaře  měli naši hráči a hráčky možnost trénovat na hokejbalovém hřišti, jež nám pronajal Hokejbalový klub Kladno.

V měsíci květnu a červnu klub využíval ledovou plochu TJ Slavoj Popovice.

Na ledě SK Kadaň trénovaly kategorie starší žáci a přípravka od 13.8. do 19.8.

Naopak kategorie mladší žáci trénovala v Mariánských Lázních na místní ledové ploše

V termínu od 14. do 19.8. využívali žáci 9. třídy ledovou plochu v Teplicích, v místní Sportaréně.

Kadaň

Teplice

Mariánské Lázně

Projekt  2021

Podpora návratu ke sportovním aktivitám dětí a již aktivně sportující mládeže v kovidovém období

hrazeno z prostředků Středočeského fondu sportu a volného času

V termínu od 8. srpna do 12. srpna trénovaly týmy PZ 3, 4, 5 a 6 na zimním stadionu v Rakovníku. Ubytování a stravování měly zajištěné v příjemném hotelovém komplexu Cafex.  Součástí komplexu jsou i sportoviště, jejich užívání jsou už zahrnuty v ceně pobytu.

V termínu 1. - 6. 8. 2021 starší žáci zavítali již na vyzkoušené místo do Teplic. I v tomto roce jim Sportaréna Teplice nabídla svá sportoviště.

V termínu od 27. srpna do 29. srpna proběhlo soustředění nejmenších dětí klubu - PZ 1,2  v Machově Mlýně s trenéry Milanem Piovarčim.  Děti se kromě trénování podívaly na hrad rytíře z Brtníku (Krakovec), u táboráku si opekly buřty, v kukuřičném lánu ochutnaly letošní úrodu.

Stojí za povšimnutí, že rakovnický okres vyvolává v dětem zvláštní chutě u snídaně. V Rakovníku to byl jogurt s párkem :-) a v Kácově pro změnu rohlík s marmeládou a salámem :-)

Tým 1. a 2. třídy vyrazil dne 15.12.2021 na svůj první turnaj do Neratovic.

Rakovník

Machův Mlýn