Soustředění Mělník 2019
  • termín: 17.8. - 25. 8. 2019
  • ubytování: oddíly Kladno a Kralupy nad Vltavou v kempu u zimního stadionu (hlavní budova) ve 2 a 3 lůžkových pokojích
  • stravování: plná penze + svačiny
  • závodníci jsou rozděleni do 3. skupin dle výkonnosti a věku (3.skupina - nejmenší, 2. skupina - mladší, 1. skupina - nejstarší)
  • ledová plocha - dopoledne  9.00 - 10.00 x 10.00 - 11.00 x 11.15 - 12.15 
  • ledová plocha - odpoledne 14.15 - 15.15 x 15.15 - 16.15 x 16.30 - 17.30
  • soustředění metodicky povede Mgr. Monika Škorničková

přesný program pro jednotlivé skupiny bude vložen

 

Informace pro oddíl HC PZ Kraso Kladno:

  • termín: 17. 8. - 21.8. 2019 - účast po dobu přítomnosti p. Škorničkové
  • nástup 17.8.2019 v 12.30-13.00 hodin v kempu
  • účastní se celkem 11 dětí + 2 trenérky(Nina Chernienko, Natalie Eichenmannová)  + 2 doprovod (u skupiny Niny trenérka Milena Humlová, která povede off ice pro nejmenší skupinu)
  • rozdělení dětí do skupin:  
  1. skupina nejstarší - Karolína Humlouvá (trenérka Nina, kat. žačky), Natálie Šeba(trenérka Natalie, mladší žačky), Amélie Lokvencová(trenérka Natalie, mladší žačky)
  2. skupina mladší - Ellen Kostečková(trenérka Natalie, nováčci starší), Kateřina Horáková(trenérka Natalie, žačky nejmladší), Sofie Šímová(trenérka Natalie, cvrček 2)
  3. skupina nejmladší - Anna Syrovátková(trenérka Natalie, cvrček 2), Alexandra Kodedová(trenérka Natalie, cvrček 2), Nela Pešková (trenérka Niny, cvrček 2), Anna Silná (trenérka Nina), Kateřina Vondříčková(trenérka Nina)
  • ubytování zajištěno pro 15 osob
  1. pokoj - Natalie Šeba, K. Horáková, Natalie Eichenmannová(trenér)
  2. pokoj - Amélie Lokvencová, Anna Syrovátková, Alex Kodedová
  3. pokoj - Ellen Kostečková, Sofie Šímová + doprovod
  4. pokoj - Karolína Humlová, Nina Chernienko, Milena Humlová
  5. pokoj - Nela Pešková, Anna Silná, Kateřina Vondříčková

 

Informace pro oddíl Kraso Kralupy nad Vltavou:

bude doplněno

 


Informace pro oddíl Spolek bruslařů mělnických:

bude doplněno