Organizační pokyny k zamezení šíření koronaviru

Správní rada HC PZ Kladno, z.s. rozhodla s  platností od 12.3.2020 zrušit tréninky žákovských kategorií (1.-9. třída) a přípravky oddílu ledního hokeje. Dle zaslaných pokynů ČSLH nedochází prozatím k rušení soutěží. Zápasy budou odehrány dle rozpisu soutěží. Kategorie dorost pokračuje ve stejném režimu (tréninky, zápasy).

V rámci zajištění veškerých podmínek mimořádného vládního opatření bez vyjímky je přísný zákaz vstupu nepovolaných osob do prostor zimního stadionu (nevztahuje se na trenéry, hráče a realizační tým). Všechna utkání budou odehrána bez diváků.

Správní rada HC PZ Kladno, z.s. dále rozhodla s platností od 12.3.2020 omezit tréninkový proces oddílu krasobruslení. Dle nařízení ČKS se již do konce letošní sezóny neuskuteční žádné soutěže, vyjma testů výkonnosti. Ledová show "Pán ledu" 4.4. nebyla prozatím přeložena na jiný termín. Z tohoto důvodu se tréninkového procestu krasobruslení účastní jen závodnice, které se účastní testů výkonnosti a ledové show "Pán ledu". Rovněž platí přísný zákaz vstupu nepovolaných osob (nevztahuje se na trenérky a závodnice).

Nejpozději v neděli 15.3.2020 opětovně zasedne Správní rada HC PZ Kladno,z.s., aby reagovala na aktuální vývoj situace. O závěru jednání vydá aktualizované Organizační pokyny.

Správní rada HC PZ Kladno, z.s.