PZ o víkendu opět na vítězné vlně

I o 2. soutěžním víkendu Pézetka zažívala převážně vítěznou euforii. Zaznamenala pouze 2 prohry, 2 remízy a 4 vítězství. Benjamínci z PZ3 nastoupili vůbec poprvé do soutěžního turnaje ve Slaném. Za svůj výkon pod vedením trenérské dvojice Dominik Hůla a Jiří Nekvinda si zaslouží velkou pochvalu, benjamínky rozhodně na ledě nebyli. "Pézeťáci z 5" s trenérem Milošem Melančinem zvítězili v Rakovníku (HC Rakovník - PZ 5 6:10). Naše PZ "osmička" trenérů Jiřího Suka a Miroslava Macha staršího převálcovala "osmičku" z Příbrami 7:1. V sobotu  extraligový tým dorostu  byl v Kladně v roli hostujícího soupeře a nevedl si vůbec špatně. Diváci viděli 1. domácí derby Rytíři - PZ. Po dvou třetinách byl stav pro domácí tým 3:0. Náš tým hned v 1. minutě 3. třetiny vstřelil gól. Ve 3. třetině naši hráči ukázali, že týmová bojovnost v této sezóně bude hlavní hnací silou týmu. Zápas dovedli do vyrovnaného stavu, dokonce zmaření několika vyložených šancí je stálo 1. vítězství v řádném čase. Následovalo prodloužení, které vyšlo lépe pro soupěře. Nicméně 1. bod se počítá. Víkend patřil v PZ zcela jednoznačně týmu juniorů. Své oba soupeře obdarovali gólovou nadílkou, v pátek  v Černošicích SK Černošice - PZ 0:9, v neděli doma PZ - HC Smíchov 6:1.