Více jak 50 dětí si v sobotu přivstalo a přišlo si s námi zahrát hokej

I přes časný termín naší akce s názvem Pojď hrát hokej, si cestu na ČEZ stadion v Kladně našlo více jak padesátka dětí. Náš oddíl akci v rámci Týdne hokeje ČSLH pořádal již poosmé. Oproti předchozím 7 akcím se z důvodu rekonstrukce 1.plochy ČEZ stadionu celý program uskutečnil na 2.ploše ČEZ stadionu.

Pro děti, které ještě nevlastní hokejovou výstroj, byla otevřena půjčovna bruslí a helem. 

Na akci se zaregistrovalo celkem 28 úplných nováčků. 

Dětem se na ledě věnovali trenéři PZ, včetně olympijského vítěze Martina Procházky a bývalého kladenského kapitána Zdeňka Eichenmanna.

Celý průběh akce byl pod taktovkou trenéra SpS Jaroslava Rittiga, který kromě pohybových aktivit na ledě připravil pro všechny i 30minutovou off-ice průpravu. Tím rodiče získali úplný přehled o skladbě přípravy nejmenších dětí.

Informace týkající se klubu a projektu Pojď hrát hokej byly prezentovány během aktivit na ledě formou projekce na velkoplošné obrazovce s příslušným komentářem moderátora.

Od akce si slibujeme, že se díky informacím od zúčastněných znovu rozjede Kladenská školička bruslení a z ní se podaří odchovat další skvělé hokejisty, jimiž se Kladno celá léta může pyšnit.

 

 

Partneři