Info pro nováčky v klubu

Vítejte v našem klubu!!

V případě nejasností se neváhejte obrátit na své trenéry či sportovního ředitele p. Vladimíra Kameše, tel.: 773 077 000.

• K registraci v našem oddíle od vás potřebujeme:

fotografii dítěte, rodné číslo, adresu, jméno a příjmení zákonného zástupce, telefon a email. Vše zašlete na email: eichenmannova@hcpzkladno.cz nebo přes WhatsApp na tel.č.: 603158224.

Po vytvoření registrace v našem oddíle můžete čerpat řadu bonusů, např. celoroční zapůjčení výstroje pro nejmenší, týmové oblečení, tréninky v HTC Praha, díky registraci v našem klubu se na vaše dítě vztahuje pojištění při úrazu na tréninku.

• Oddílové příspěvky jsou u nejmenší kategorie 1. a 2.třídy pouze 100,- Kč ročně.

Rozpis plateb příspěvků naleznete na webových stránkách.http://www.hcpzkladno.cz/ledni-hokej/informace-2/ Info k platbě příspěvků: tel.: 603158224, eichenmannova@hcpzkladno.cz.

Naším cílem je úsměv dětí při sportování, radost z pohybu, kamarádů a vytvoření party, která táhne za jeden provaz!!