SCM krasobruslení začínáme s tréninky na ledě

Pro letošní rok se podařilo k nám do Kladna v rámci projektu „Podpora sportovních center mládeže ve Středočeském kraji“ získat Sportovní centrum mládeže KRASOBRUSLENÍ KLADNO.

Naším  úsílím a cílem bylo zajistit  dlouhodobý program koordinované přípravy talentované mládeže oddílů krasobruslení - HC PZ Kraso Kladno (centrální klub), TJ Kraso Kralupy nad Vltavou a Spolek bruslařů mělnických.

Věkové kategorie SCM jsou 6 až 19 let s možností rozšíření až do 23 let.
Sportovní všeobecná příprava talentovaných dětí věkové kategorie do 6 let probíhá na úrovni jednotlivých klubů v koordinaci s trenéry SCM a vedoucím SCM.

Tréninky SCM budou v měsících květnu a červnu vždy v pondělí na zimním stadionu v Kralupech nad Vltavou.

Pokud bude namrazování ledové plochy na  ZS v Kralupech nad Vltavou probíhat dle plánu, měly bychom se vidět již nadcházející pondělí 24.5.2021. Předpokládaný čas tréninku je 18.15 - 19.15 hod., případná změna bude operativně nahlášena formou textové zprávy.

Vedoucím SCM je Natalie Eichenmannová, tel.: 604 464 969, SCM@hcpzkladno.cz

Aktuální seznam závodníků k 19.5.2021 (kategorie a předpokládaná soutěž):

Kladno
Karolína Humlová - juniorky - ČP
Natálie Šeba - žactvo - ČKS
Karla Ježková - žactvo mladší - ČP
Ellen Kostečková - žactvo nejmladší - ČP
Sofie Šímová - žactvo nejmladší - ČP
Alexandra Kodedová - žactvo nejmladší - ČKS
Karolína Kosinová - nováčci mladší - ČP

Kralupy n. Vltavou
Michaela Kovářová - žactvo - ČP
Dora Liemannová - žactvo mladší - ČKS

Mělník
Kateřina Goldšmídová - žactvo nejmladší - ČKS
Klára Petrová - žactvo nejmladší - ČP

Už se moc těšíme na spolupráci!