Restart a změna v koncepci výchovy dětí


Doba vládních nařízeních a tím spojené omezení sportování byla využita k celkovému restartu a změnám v koncepci výchovy dětí.


Klub oslovil k celoroční spolupráci kondičního trenéra pro kategorie starší žáci, dorost a junioři. Kondičním trenérem klubu se stal Marek Novák.


Strategie klubu:

  • Kladením důrazu na rozvoj dovedností dětí, poskytováním dostatečného prostoru se dětí zbaví strachu hrát hokej, nebudou svazovány taktikou, což je u dětí v mládežnických kategoriích důležité. Smyslem je přenesení naučených dovedností z tréninků do zápasů.
  • Toto bude postupně nastaveno ve všech kategoriích, aby se děti za dobu strávenou v klubu rozvinuly natolik, že potom budou moci přecházet do dospělých kategoríích připraveni herně i lidsky.

Vize klubu:

Stát se klubem, který je znám jako klub, jenž hokejisty kvalitně rozvíjí a vychovává hokejově a lidsky. Být klubem, ve kterém hráči zůstávájí do poslední možné chvíle. Když už nemají, kam postoupit dál, odejdou z klubu maximálně připraveni vstříc profesionálnímu hokeji či jinému kariérnímu postupu.

Partneři